Huis verkopen zonder toestemming ex
Ziet u zichzelf genoodzaakt uw huis te verkopen zonder toestemming van uw ex? Dan is het goed om te weten of dit wel mag. Ondanks het feit dat jullie uit elkaar zijn gegaan, heeft uw ex in veel gevallen wel degelijk recht op een deel van de woning. U zult er dus vaak samen uit moeten komen. Wel is het hierbij van belang om te weten hoe de woning moet worden verdeeld. Dit staat vaak in een samenlevingscontract of in de manier waarop jullie waren getrouwd. Uiteindelijk is het voor uw ex en u het best als u een geweldig bod op uw woning krijgt. Bij landelijke vastgoedmakelaar Sons Real Estate helpen wij u daar graag aan. Wij kopen alle soorten woningen snel en zonder gedoe voor eigen rekening. Neem vandaag nog contact met ons op voor de mogelijkheden.
Uitkopen of verkopen?
Wanneer uw ex en u gaan scheiden, is het van belang dat er iets met de oude woning gebeurt. Als jullie allebei iets nieuws willen gaan zoeken, dan is het vaak slim om de woning te verkopen. U kunt ook nog overwegen om de woning te verhuren, maar dan moeten jullie wel op goede voet van elkaar gescheiden zijn. Anders wordt het lastig om gezamenlijk een woning te verhuren. Het kan ook zo zijn dat één van jullie beiden in de woning wil blijven wonen. Het is dan mogelijk om de ander uit te kopen. Wel moet diegene hiervoor de financiële middelen hebben. Ook is het slim om na te gaan of u de nieuwe maandelijkse lasten wel in uw eentje kunt dragen. Uzelf laten uitkopen door uw ex is dus ook een mogelijkheid als u de woning het liefste zou verkopen.

Een gemakkelijke verkoop van uw huis
Uw huis verkopen zonder toestemming van uw ex is vaak niet slim. Al is het alleen al door het feit dat uw ex een eventuele verkoop vaak gemakkelijk terug kan draaien. Verder is het ook prettig als uw ex en u een beetje op goede voet staan. Bij Sons Real Estate kunt u ervoor zorgen dat u een geweldig bod op uw woning krijgt. Op die manier kunt u uw ex misschien nog beter overtuigen van het feit dat een verkoop van de woning toch wel een goed idee is. Neem hiervoor dus zeker eens contact met ons op.