Om aan te melden kunt u het onderstaande uitvoeren:
“Sons Real Estate is de vastgoedmakelaar voor woningen en bedrijfspanden, die zelf ook woningen opkoopt!” .
Voor bedrijfspanden en zakelijk vastgoed fungeren wij echter als vastgoedmakelaar. In tegenstelling tot veel makelaars, berekenen wij eventuele courtagekosten door aan de uiteindelijke koper. Op onze diensten geldt een ‘No Cure, No Pay’ beleid. Er worden alleen kosten doorberekend aan de koper, als uw aanmelding leidt tot een definitieve verkoop. Onze diensten verplichten u tot niets en is volledig kosteloos voor u. Sons Real Estate beschikt over een groot netwerk aan opkopers, vastgoedbedrijven en investeerders. Wij selecteren de meest geschikte partijen binnen ons netwerk, waar aan wij uw pand aanbieden. Wij treden hierbij op als uw bemiddelaar of vastgoedmakelaar. Interesse?
Ook verhuurde woningen of bedrijfspanden kunt u bij ons aanmelden. Bij twijfels of vragen kunt u het beste telefonisch contact met ons opnemen via 085-004 7350. Wij zijn op werkdagen geopend van 08.30 uur tot 17.00 uur.
Waarom koopt Sons Real Estate wel huizen op en geen panden?
Sons Real Estate is een (vastgoed)makelaar. Voor klein vastgoed en woningen fungeren wij echter als opkoper om het voor woningverkopers mogelijk te maken een woning binnen een week te hebben verkocht. Dit is anders vrijwel niet mogelijk. Dit met uitsluiting van onze makelaarsdiensten, waarin wij de verkoopstrategie, onderhandeling, juridische controles en opstellen van (ver)koopovereenkomsten op ons nemen.
Voorwaarden
Op alle door Sons Real Estate verleende diensten geldt de inhoud van onze algemene voorwaarden die u hier kunt downloaden.
Sons Real Estate koopt op kleine schaal ook zelf woningen op. Vraag hiervoor gratis een volledig vrijblijvend bod aan.
Wij bieden uw huis aan binnen ons omvangrijke netwerk aan investeerders, opkopers en andere vastgoedbedrijven.
Wij bieden uw huis aan binnen ons omvangrijke netwerk aan investeerders, opkopers en andere vastgoedbedrijven.
Een bod op uw huis kost u niets en is bovendien gEerlijke waardebepaling en snelle verkoop van alle soorten vastgoed. heel vrijblijvend
Sons Real Estate is gespecialiseerd in zakelijk vastgoed en dankzij het omvangrijke gesloten netwerk is uw bedrijfspand in korte tijd verkocht voor het beste bod
U kunt uw woning of pand in elke plaats aanmelden.
De beste voorwaarden zonder financieringsvoorbehoud.
Wij zijn gespecialiseerd in het aankopen, verkopen, transformeren, ontwikkelen en beheren van vastgoed. Wij kopen vastgoed aan voor eigen portefeuille maar beschikken tevens over een groot netwerk aan particuliere kopers, beleggers en beleggingsfondsen. Daardoor beschikken wij voor elk type vastgoed over de juiste koper.
Sons Real Estate is landelijk actief. Vanuit het centraal gelegen hoofdkantoor in Den Haag worden alle vastgoed activiteiten gecoördineerd.
Voor woningen, bedrijfspanden tot verhuurd vastgoed
Het bod verplicht u tot niets. U heeft wel directe zekerheid!
Een bezichtiging is niet vereist voor een vrijblijvend bod
Risico's verborgen gebreken zijn voor ons rekening!