Sons Real Estate is het vastgoedbedrijf dat woningen opkoopt in Zandvoort. Wilt u geen langdurig verkooptraject en zonder zorgen uw huis in Zandvoort verkopen? Wij brengen geheel gratis en vrijblijvend een bod uit op uw woning.
Direct een goed bod op uw huis. Geen financieringsvoorbehoud.
En verborgen gebreken nemen wij voor onze rekening.
U bespaart duizenden euro's aan makelaarskosten
Home / Huis verkopen / Zandvoort
Uw huis in Zandvoort graag snel verkopen? Wij zijn het vastgoedbedrijf dat de verkoop snel kan realiseren. Bij makelaars bent u niet altijd zeker van het verkopen van uw woning. Zo heeft u straks veel tijd en geld besteed aan iets wat niet gebeurd. Wij kunnen deze zekerheid wel bieden, waardoor u een bod zonder financieringsvoorbehoud kunt verwachten. Overigens is dit bod vrijblijvend en geheel gratis. Met onze jarenlange ervaring verzekeren wij u dat we een eerlijke en marktconforme prijs geven voor uw woning. Dit wordt bepaald door factoren, zoals de plaats en staat van het huis. Indien gewenst kunnen we binnen één week een afspraak regelen bij de notaris.
Heeft u stress voor het hebben van onderdak, na verkoop van uw woning? Dit willen wij graag van u ontnemen, doormiddel van het garanderen van verblijf in uw woning totdat u een nieuwe heeft gevonden. Hierdoor hoeft u niet geheel onverwacht uit uw woning, wij denk graag met u mee. Zijn er bepaalde objecten die u achter wilt laten? dan is dit ook geen probleem voor Sons Real Estate, wij zorgen voor uw woning na het verkooptraject. Zien wij achteraf verborgen gebreken? Deze kosten zullen wij op ons nemen.
Ons bedrijf biedt de ideale oplossing voor woningbezitters, om snel hun huis te kunnen verkopen in Zandvoort. Wij kijken naar vele woonplaatsen, zoals; de Van Lennepweg tot de Van Speijkstraat of de Zeestraat naar de Kostverlorenstraat. U kunt dus in vele plaatsen uw woning aan ons kwijt, dit geldt ook voor omliggende gebieden, zoals; Bentveld, Aerdenhout, Bloemendaal, Overveen en Haarlem.
Bespaar duizenden euro’s aan makelaarskosten! Courtage rekenen wij bij de koper.
Risico's verborgen gebreken zijn voor onze rekening!
U kunt in uw huis blijven wonen tot u een nieuw huis heeft gevonden
Met zekerheid uw huis verkocht. U ontvangt een bod zonder behoud van financiering
Geen bezichtigingen of foto's op het internet
U kunt in de woning blijven tot u een nieuw huis heeft
Verhuurd huis verkopen in Zandvoort met huurders erin?
Bent u in bezit van een huis in verhuurde staat? Dit is voor Sons Real Estate net zo aantrekkelijk als een leegstaande woning! De waarde van de twee types worden iets anders gemeten. Zo is bij een verhuurde woning het plaatje ‘vaste kosten en huurinkomsten’ van groot belang. Wij kunnen een bod uitbrengen op een woning in verhuurde staat, mits de huurders erin mogen blijven. Dit kan binnen 24 uur door ons waargemaakt worden.
Meldt uw woning binnen 1 minuut aan!
U ontvangt een reactie binnen een werkdag
U gaat mogelijk akkoord met een definitief bod
Officiële koopakte wordt opgesteld
Neem vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie
Heeft u vragen over onze werkwijze of wilt u meer informatie over de verkoop van woningen in Zandvoort. Dan kunt u ons uiteraard bellen via 085-004 7350. Uiteraard kunt u ons contactformulier invullen of mailen via info@sonsrealestate.nl.
Waardebepaling voor verhuurde huizen
Heeft u een verhuurd huis? Dan kunt u direct gratis een vrijblijvende waardebepaling aanvragen. Voor verhuurd vastgoed hanteren wij een andere werkwijze en treden wij uitsluitend als bemiddelaar op. Dit geldt ook voor bedrijfspanden, studentenpanden, zorgvastgoed, horecapanden, gebouwen of kantorenpanden. Tot slot kunt u ook gewoon kavels of bouwgrond bij ons aanmelden. Sons Real Estate bemiddeld met een eigen interne opkopers netwerk van ruim 10.000 beleggers, opkopers, makelaars, handelaars en andere soorten vastgoedbedrijven. Profiteer van onze snelle werkwijze hierin! Wij kunnen uw bedrijfspand binnen een uur met ruim 10.000 potentiële opkopers delen. En dit kost u niets, aangezien Sons Real Estate de kosten in dezer tijden niet aan de verkoper doorberekent, maar aan de kant van de koper.
Lees meer in onze kennisbank of blog
Wilt u meer informatie over hoe u een woning kunt opknappen of hoe een verkoopproces via een makelaar eruit ziet? Lees dan onze blog berichten door en meld u zich tevens aan voor onze nieuwsbrief.
Wij zijn gespecialiseerd in het aankopen, verkopen, transformeren, ontwikkelen en beheren van vastgoed. Wij kopen vastgoed aan voor eigen portefeuille maar beschikken tevens over een groot netwerk aan particuliere kopers, beleggers en beleggingsfondsen. Daardoor beschikken wij voor elk type vastgoed over de juiste koper.
Sons Real Estate is landelijk actief. Vanuit het centraal gelegen hoofdkantoor in Den Haag worden alle vastgoed activiteiten gecoördineerd.
Voor woningen, bedrijfspanden tot verhuurd vastgoed
Het bod verplicht u tot niets. U heeft wel directe zekerheid!
Een bezichtiging is niet vereist voor een vrijblijvend bod
Risico's verborgen gebreken zijn voor ons rekening!