Pand verkopen zonder makelaar
Wilt u uw pand verkopen zonder makelaar? Wat als er nu een makelaar is die geen kosten rekent aan verkoper maar alleen achteraf kosten bij koper in rekening brengt? Zou u dan nog steeds uw pand willen verkopen zonder makelaar? Sons Real Estate is gespecialiseerd in het aan en verkopen van vastgoed. Wij werken als aankoopmakelaar voor kopers. Kopers van panden nemen in de meeste gevallen een aankoopmakelaar mee bij de aankoop van nieuwe panden. Zo bent u als verkoper dus verzekerd dat er geen makelaarskosten bij u in rekening worden gebracht wanneer u uw pand aanbied aan Sons Real Estate. Wij beschikken over het grootste netwerk van particulieren, beleggers, beleggingsfondsen en overige vastgoedpartijen die dagelijks op zoek zijn naar nieuwe panden. Dat is tevens een van de redenen, waarom onze waardebepaling voor bedrijfspanden hoger uitvalt dan bij een reguliere makelaar.
Verhuurd woningpand verkopen zonder makelaar
Wij zijn zowel gespecialiseerd in de verkoop van woningvastgoed als bedrijfsvastgoed. Of u nu een kantoorpand, woning, woningportefeuille of ander pandtype wilt verkopen. Wij weten altijd voor elk type pand de juiste koper te vinden. U kunt zelf de vraagprijs vaststellen of in overleg met ons en wij leveren de kopers aan. Vrijwel al onze kopers bieden zonder financieringsvoorbehoud zodat u verzekerd bent van een snelle zaak bij de verkoop van uw pand. Uw pand wordt middels ‘’stille verkoop’’ aangeboden. Dit zorgt er voor dat het pand niet wijd verspreid wordt op de openbare markt en het pand zo dus schaars blijft. Doordat wij weten wie waar naar zoekt leggen wij uw pand alleen neer bij potentiële kopers waarvan wij weten dat zij serieuze interesse zullen hebben. Zo komen er geen dagjesmensen langs maar serieuze bezoekers.
De aankoop van een pand bestaat uit de volgende stappen
- Wij begeleiden en adviseren u tijdens de bezichtigingen van panden.
- We maken berekeningen van de te verwachten verbouwingskosten en eventuele te verwachten onderhoudskosten indien van toepassing.
- We maken rendementsberekeningen voor u aan de hand van onze huurprijsberekening.
- We vragen alle benodigde stukken op zoals bestemmingsplan, bodemonderzoek, kadastrale recherche e.d..
- Bieden op het pand. We kunnen de prijsonderhandeling voor u uitvoeren en ontbindende voorwaarden toevoegen.
- We voeren een juridische controleren uit op de koopovereenkomst op eventuele onjuistheden en gebreken.
- We verhuren het beleggingspand, en kunnen indien gewenst ook het vastgoed beheren.
Bedrijfspand verkopen zonder makelaar
Wanneer u uw bedrijfspand wilt verkopen dan is het verstandig, zeker in complexe situaties, om het pand eerst te laten taxeren. Hier zijn kosten aan verbonden, maar dit verdiend zich in veel gevallen dubbel en dwars terug. Wat veel voorkomt wanneer iemand zijn bedrijfspand gaat verkopen zonder dit te laten taxeren is dat de waarde te laag wordt ingeschat. De waarde van een bedrijfspand is namelijk ook grotendeels afhankelijk van voorzieningen in de omgeving. Zo hadden wij laatst een situatie waarbij iemand zijn bedrijfspand en een prijs in gedachte had die €100.000,- onder de marktwaarde lag. Verkoper had er geen rekening mee gehouden dat de nieuwe afrit van de snelweg, nieuwe voorzieningen in de omgeving en alle overige nieuwe wegen die rond zijn pand waren gebouwd zoveel meerwaarde zou opleveren aan de waarde van het pand. Het pand lag namelijk plotseling zeer centraal en dit was voor heel veel bedrijven de ideale locatie geworden. Daarom dient er altijd goed rekening te worden gehouden met omgevingsfactoren.