Nieuwbouw verkopen binnen 1 jaar

Nieuwbouw verkopen binnen 1 jaar? Sons Real Estate is een investeringsmaatschappij en doet direct een vrijblijvend bod.
Voor verkoop, aankoop en beheer van alle soorten vastgoed

20+ jaar ervaring en vastgoedkennis in huis

Zeer ervaren in zowel het verhuren als het verkopen van vastgoed

Voor vastgoedbeheer, aankoopbegeleiding, cursussen en verkoop

Vastgoedadvies op maat door onze ervaren experts

Verkoop van alle vastgoed

U kunt vastgoed direct aanmelden voor een gratis waardebepaling

Advies op maat

Voor professioneel vastgoedadvies op maat, aankoopbegeleiding of spoedcursus.

Vastgoedbeheer & projecten

Voor vastgoedbeheer, partnerschap en projectontwikkeling

Nieuwbouw verkopen binnen 1 jaar 

Wilt u nieuwbouw verkopen binnen 1 jaar? Dan is het van groot belang dat u snel een serieuze koper voor uw woning vindt. Een huis binnen 1 jaar verkopen is vaak prima te doen, maar wat nou als de onderhoudsstaat niet geweldig is? Of wat als de woning niet centraal gelegen is? Ook in dat geval kunt u altijd contact opnemen met landelijke vastgoedmakelaar Sons Real Estate. Wij kopen alle soorten woning geheel voor eigen rekening. Hierbij spelen zaken als perceelgrootte en onderhoudsstaat geen rol. Verder kunnen wij snel schakelen en hoeven er geen derde partijen aan te pas te komen. Voor een snelle verkoop van uw woning bent u bij ons dus aan het juiste adres.

Zorgeloos uw huis verkopen

Een van de redenen waarom u graag uw nieuwbouw wilt verkopen binnen 1 jaar, is omdat dit voor veel minder stress zal zorgen. Het verkopen van een huis kan nogal wat gedoe met zich meebrengen. Zo zult u in veel gevallen een heleboel spullen moeten inpakken en verhuizen, maar moet er ook een nieuwe woning gekocht worden. Daarnaast zijn er allerlei contracten die ondertekend moeten worden en moet er verder nog veel geregeld worden. Ook is het zo dat u bij nieuwbouw niet zomaar altijd uw huis snel mag verkopen. Zo kan het in uw contract zijn opgenomen, dat u minstens een bepaalde tijd in de woning moet hebben gewoond, voordat het weer de markt op mag gaan. Als u dit wel zou doen, dan kunt u hiervoor een boete ontvangen. Probeer dit dus te voorkomen.

Snel uw huis verkopen

Wanneer u uw huis binnen een jaar wilt verkopen, dan kan dit in sommige gevallen dus niet. Dit kan komen doordat de woning slecht verkoopbaar is of omdat het vanwege de regels niet mag. Een goed bod op uw woning is dan ook altijd wenselijk. Op die manier kunt u uw huis binnen een jaar verkopen en kan het soms zelfs nog sneller gaan. Bij Sons Real Estate kunt u uw woning in sommige gevallen al in slechts één week verkocht hebben. Dan moet u wel voor een directe oplevering van uw woning kiezen. Wilt u dus graag snel uw huis binnen een jaar verkopen? Laat dan uw gegevens bij ons achter.

Vrijblijvende waardebepaling ontvangen?

Alle voor uw vastgoed met Sons Real Estate

Verkoop uw vastgoed aan Sons Real Estate
Meldt u aan voor ons stille verkoop aanbod
Opkoper van alle type vastgoed
Altijd een passend bod op alle soorten vastgoed

De aankoop van een pand bestaat uit de volgende stappen:

  • Wij begeleiden en adviseren u tijdens de bezichtigingen van panden.

  • We maken berekeningen van de te verwachten verbouwingskosten en eventuele te verwachten onderhoudskosten indien van toepassing.

  • We maken rendementsberekeningen voor u aan de hand van onze huurprijsberekening.

  • We vragen alle benodigde stukken op zoals bestemmingsplan, bodemonderzoek, kadastrale recherche e.d..

  • Bieden op het pand. We kunnen de prijsonderhandeling voor u uitvoeren en ontbindende voorwaarden toevoegen.

  • We voeren een juridische controleren uit op de koopovereenkomst op eventuele onjuistheden en gebreken.

  • We verhuren het beleggingspand, en kunnen indien gewenst ook het vastgoed beheren.

Populaire vastgoed diensten Sons Real Estate

Waarom huis verkopen aan vastgoed opkopers in plaats van via de makelaar

Een huis verkopen via de makelaar is een langdurig proces, kost duizenden euro’s aan makelaarskosten, foto’s van alle kamers uit het huis komen op het internet en er volgen bezichtigingen. Na de bezichtigingen kunnen er biedingen volgen, maar het kan ook zijn dat er geen interesse is in de woning. Wanneer een woning vervolgens langer dan 3 maanden te koop staat dan verdwijnt de interesse van kopers. Men denkt dan al snel; Waarom is de woning nog niet verkocht? Er zal wel iets mis mee zijn! Is er uiteindelijk toch een koper dan biedt de koper altijd onder voorbehoud van verkrijgen financiering. Het koopcontract kan dus vervolgens ontbonden worden na 8 weken omdat de koper de financiering niet rond krijgt. Het gehele verkoopproces moet dan vervolgens weer helemaal opnieuw beginnen wat veel stress met zich mee kan brengen.

Bij een vastgoedopkoper ontstaan deze problemen niet. De vastgoedopkoper komt langs, u verkoopt het huis rechtstreeks aan de opkoper dus betaald geen courtage. De vastgoed opkoper brengt een bod uit en bij akkoord wordt het koopcontract opgesteld. De vastgoedopkoper heeft geen 3 dagen bedenktijd dus de koop staat direct vast. Ook heeft de opkoper geen voorbehouden dus de koop kan ook niet meer ontbonden worden en uw huis is verkocht!

Mogelijkheden Sons Real Estate

Vastgoedadvies op maat

Professioneel advies op maat Vanaf € 285,-

5/5

Aankoopbegeleiding

Koop aan met onze specialisten € 2.850,-

5/5

1 daagse spoedcursus

Met kennis, netwerk en panden op zak. € 1.175,-

5/5

Meer informatie of wilt u een vrijblijvend gesprek?

Neem contact op met onze vastgoedadviseur 
Nick van Kampen. 

Waarom kiezen voor Sons Real Estate

Uitstekende begleiding en advies
Voor het verkopen van alle soorten vastgoed
Ervaren in diverse vastgoed gerelateerde diensten
Voor alle soorten vastgoed
Jarenlange ervaring en vastgoedkennis in huis

Vrijblijvende waardebepaling ontvangen

Ons bod verplicht u tot niets!

Voor alle soorten vastgoed

Voor woningen, bedrijfspanden tot verhuurd vastgoed

Geen verplichtingen

Het bod verplicht u tot niets. U heeft wel directe zekerheid!

Ook voor verhuurde woningen

Een bezichtiging is niet vereist voor een vrijblijvend bod

Woningen in alle staten

Risico's verborgen gebreken zijn voor ons rekening!