Home / Huis verkopen / Bergschenhoek
Home / Huis verkopen / Bergschenhoek
Wilt u uw huis verkopen in Bergschenhoek zonder gedoe en verkoopstress? Sons Real Estate is het vastgoedbedrijf aan wie u direct uw huis kunt verkopen in Lansingerland. De verkoop van uw woning kan namelijk best stressvol zijn. U komt namelijk in de situatie dat u; Of nog geen nieuw huis heeft gekocht, of dat u al wel een nieuw huis heeft maar uw huidige huis nog niet heeft verkocht. Dit is dus altijd een risicovolle situatie omdat u of met dubbele lasten komt te zitten of dat u straks op straat komt te staan. Daarvoor bieden wij de juiste oplossing. U kunt uw huis in Bergschenhoek aan ons verkopen terwijl u vervolgens op uw gemak een nieuwe woning zoekt.
Waarom uw woning verkopen met Sons Real Estate
Heeft u liever geen zin in dit gehele traject en de risico’s van verkoop? U kunt uw woning ook rechtstreeks aan Sons Real Estate verkopen. Wij kopen uw woning dan aan voor beleggers of beleggingsfondsen die uw woning bijvoorbeeld kunnen verhuren. Het voordeel is dat u zo geen hoge makelaarskosten kwijt ben en binnen enkele dagen een bod op uw huis heeft zonder enige voorbehouden. Dat wil zeggen dat het bod dat is uitgebracht bindend is en u direct verzekerd bent dat uw huis is verkocht. Dit is heel fijn wanneer u op het punt staat om een andere woning te kopen. Zo loopt u dus niet het risico dat u met dubbele lasten komt te zitten.
Wanneer u uw huis gaat verkopen in Bergschenhoek dan wilt u natuurlijk graag weten wat de kosten zijn. De makelaar brengt natuurlijk een bedrag in rekening voor de verkoop van uw woning. Sons Real Estate hanteert een vast bedrag voor de verkoop van uw huis. Dit heet courtage en dit is 0,95% van de verkoopwaarde van uw woning met een minimum tarief van €2300,-. Dat wil zeggen dat wanneer u uw woning gaat verkopen met een waarde van €175.000,- u altijd vast zit aan de minimum kosten van €2300,- voor de uit te voeren werkzaamheden. U heeft dus altijd een vaste prijs van de verkoopwaarde. Zo bent u er van verzekerd dat wij ons uiterste best doen om de beste prijs voor uw huis te krijgen.
Neem vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie
Heeft u vragen over onze werkwijze of wilt u meer informatie over de verkoop van woningen. Dan kunt u ons uiteraard bellen via 085 004 7350. Uiteraard kunt u ons contactformulier invullen of mailen via info@sonsrealestate.nl. Ons hoofdkantoor is gevestigd in Den Haag, maar werken landelijk!
Lees meer in onze kennisbank of blog
Wilt u meer informatie over hoe u een woning kunt opknappen of hoe een verkoopproces via een makelaar eruit ziet? Lees dan onze blog berichten door.
1. Woning aanmelden
Dit is geheel vrijblijvend en kosteloos. U kunt ons formulier invullen en hierbij uw postcode en huisnummer aan ons doorgeven.
2. Binnen één werkdag ontvangt u van ons een reactie
We bespreken dan uw wensen. Wij kunnen een bezichtiging inplannen om een nauwkeurig bod uit te brengen. Ook kunnen wij op afstand, indien u dit eerst liever heeft, een globaal bod uitbrengen.
3. U ontvangt een definitief bod
Nadat wij het huis hebben bezichtigd ontvangt u van ons een definitief bod. Ook dit is nog steeds geheel vrijblijvend. Wanneer u blij bent met het bod en akkoord wenst te gaan, dan spreken wij in overleg een opleverdatum af.
4. Officiële koopakte wordt opgesteld
Aan de hand van de gemaakte afspraken wordt er een koopakte opgesteld. Na het door beide partijen tekenen van de koopakte heeft u uw woning officieel verkocht. Gefeliciteerd! De woning wordt vervolgens overgedragen bij de notaris op de afgesproken datum. Wij hebben voor de overdrachtsdatum de gelden gestort naar de notaris en de notaris stort het vervolgens direct naar u en de verkoop is afgerond!