Direct een goed bod op uw huis. Geen financieringsvoorbehoud.
En verborgen gebreken nemen wij voor onze rekening.
Geen courtagekosten bij de verkoop van uw huis.
Home / Huis verkopen / Amstelveen
Woont u in of rondom Amstelveen en heeft u behoefte om uw woning snel te verkopen? Met Sons Real Estate verkoopt u uw woning zonder bezichtigingen en er worden geen makelaarskosten aan u doorberekend.
Woonachtig in de omgeving Amstelveen? Vraag direct een vrijblijvend bod aan zonder voorbehoud van financiering! Als woning opkoper kunnen wij binnen zeer korte tijd een bod uitbrengen. Er worden geen makelaarskosten in rekening gebracht.
In alle delen van gemeente Amstelveen (en uiteraard Amsterdam ook), kopen wij doorgaans huizen op. Van eengezinswoning tot boerderij en van afgewerkte woningen tot in zijn geheel afgewerkte woningen. Zelfs nieuwbouw of kastelen kunnen wij aankopen.
Ook zien wij veel mensen met verhuurde huizen die het tegen de hoogst mogelijk winst wensen te verkopen. Dat kan via Sons Real Estate, zo beschikken wij over een immens opkopersnetwerk waar wij uw verhuurde pand aanbieden.
En voor alle huizen geldt dat u van ons een vrijblijvend bod kunt ontvangen. Vraag deze direct aan en ontvang een bod waar u uiteraard zelf van bepaald of u er op in gaat. Ook kunt u ons via Whatsapp bereiken. Tip! Bekijk deze pagina op mobiel en u kunt direct chatten met een van onze vastgoedspecialisten.
Wij starten altijd met het uitbrengen van een vrijblijvend bod zonder voorbehoud van financiering. Dit houdt in dat wij directe zekerheid bieden. En ook in omliggende plaatsen of nabijgelegen plaatsen als Amsterdam, Haarlem of Badhoevedorp kunt u uw woning goed en snel verkopen aan Sons Real Estate.
Meldt uw woning binnen 1 minuut aan!
U ontvangt een reactie binnen een werkdag
U gaat mogelijk akkoord met een definitief bod
Officiële koopakte wordt opgesteld
Neem vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie
Heeft u vragen over onze werkwijze of wilt u meer informatie over de verkoop van woningen in Amstelveen. Dan kunt u ons uiteraard bellen via 085-004 7350. Uiteraard kunt u ons contactformulier invullen of mailen via info@sonsrealestate.nl.
Lees meer in onze kennisbank of blog
Wilt u meer informatie over hoe u een woning kunt opknappen of hoe een verkoopproces via een makelaar eruit ziet? Lees dan onze blog berichten door en meld u zich tevens aan voor onze nieuwsbrief.
1. Woning aanmelden
Dit is geheel vrijblijvend en kosteloos.U kunt ons formulier invullen en hierbij uw postcode en huisnummer aan ons doorgeven.
2. Binnen één werkdag ontvang u van ons een reactie
Wij bespreken dan uw wensen. Wij kunnen een bezichtiging inplannen om een nauwkeurig bod uit te brengen. Ook kunnen wij op afstand, indien u dit eerst liever heeft, een globaal bod uitbrengen.
3. U ontvangt een definitief bod
Nadat wij het huis hebben bezichtigd ontvangt u van ons een definitief bod. Ook dit is nog steeds geheel vrijblijvend. Wanneer u blij bent met het bod en akkoord wenst te gaan, dan spreken wij in overleg een opleverdatum af.
4. Officiële koopakte wordt opgesteld
Aan de hand van de gemaakte afspraken wordt er een koopakte opgesteld. Na het door beide partijen tekenen van de koopakte heeft u uw woning officieel verkocht. Gefeliciteerd! De woning wordt vervolgens overgedragen bij de notaris op de afgesproken datum. Wij hebben voor de overdrachtsdatum de gelden gestort naar de notaris en de notaris stort het vervolgens direct naar u en de verkoop is afgerond!
Wij zijn gespecialiseerd in het aankopen, verkopen, transformeren, ontwikkelen en beheren van vastgoed. Wij kopen vastgoed aan voor eigen portefeuille maar beschikken tevens over een groot netwerk aan particuliere kopers, beleggers en beleggingsfondsen. Daardoor beschikken wij voor elk type vastgoed over de juiste koper.
Sons Real Estate is landelijk actief. Vanuit het centraal gelegen hoofdkantoor in Den Haag worden alle vastgoed activiteiten gecoördineerd.
Voor woningen, bedrijfspanden tot verhuurd vastgoed
Het bod verplicht u tot niets. U heeft wel directe zekerheid!
Een bezichtiging is niet vereist voor een vrijblijvend bod
Risico's verborgen gebreken zijn voor ons rekening!